Print this page
Среда, 20 Июнь 2012 05:14

СКУД FortNet

Written by 
Rate this item
(0 votes)
http://kuznetcov.org.ua/

Архітектура побудови системи контролю та управління доступом (СКУД) на основі керуючого контролера серії АВС має високий коефіцієнт масштабованості, що дозволяє на базі цього контролера будувати як невеликі СКУД на кілька дверей, так великомасштабні системи з кількістю активних користувачів до 64 тис. осіб та контролем до 32 двосторонніх (64 односторонніх) точок проходу. СКУД, побудована на основі контролерів цієї серії, має такі можливості:

 • Контроль та обмеження доступу відповідно до встановлених Тимчасових зон, Зон доступу та Робочих розкладів.
 • Контроль коректного проходу (також сповіщення про несанкціонований доступ) зон доступу працівниками, контроль повторного проходу (глобальний antipassback)
 • Умовне обмеження доступу (Господар приміщення).
 • Організація зон доступу підвищеної захищеності (прохід через тамбур-шлюз/доступ до приміщення двох осіб) тощо.
 • Облік робочого часу співробітників.
 • Розмежування прав операторів АРМ відповідно до їхніх профілів.
Схему побудови дворівневої СКУД у загальному вигляді можна представити так:
 
СКУД FortNet 2
 

Таким чином, дворівнева СКУД FortNet в рамках штатних функціональних можливостей, дозволяє вирішувати наступні завдання з організації доступу персоналу та відвідувачів на підприємство:

 1. Контроль та управління доступом співробітників офісу відповідно до встановлених для них графіків роботи, рівнів доступу, контролю проходу зон доступу та контролю повторного проходу.
 2. Фотоідентифікація працівників та відвідувачів для скорочення ризику несанкціонованого проникнення на підприємство.
 3. Бюро перепусток здійснює організацію доступу різних типів відвідувачів та клієнтів на територію підприємства та, при необхідності, віддалених об'єктів (складу, філії офісу).
 4. Співробітники та відвідувачі підприємства мають розмежований доступ відповідно до виробничих процесів (розмежування доступу по зонах, за часом доступу, умовні обмеження доступу – доступ дозволено/заборонено у присутності «Господарів приміщення»).
 5. Організація комісійного доступу приміщення (доступ лише удвох).
 6. Організація приміщень із підвищеним рівнем безпеки (доступ через тамбур-шлюз, верифікація співробітника – карта+PIN).
 7. Розмежування прав доступу операторів АРМ ПЗ FortNet до модулів ПЗ та відображуваної інформації.

Таким чином обладнання апаратно-програмного комплексу (АПК) СКУД FortNet забезпечує вирішення всіх завдань з організації контролю доступу на підприємстві, при цьому весь функціонал СКУД реалізований на апаратному рівні, що дозволяє досягти високого рівня надійності системи та її стійкості до впливу людського фактора (в т.ч. .ч. з боку операторів ПЗ).

Read 99419 times Last modified on Пятница, 17 Июнь 2022 12:05
http://evruka.com.ua/
Super User

Latest from Super User